Logo


Kurumsal

Hakkımızda

1992 yılında ticari faaliyetlerine başlayan firmamız, 2003 yılından itibaren bölgede mekanik tesisat sektöründe teknik malzeme tedarikçisi firma olarak faaliyetlerine devam etmiştir. Bölgedeki hastane, alışveriş merkezi, sanayi tesisleri vb. projelerinin büyük çoğunluğunda mekanik tesisat ekipmanlarının tedariğini ve uzman mühendis kadrosuyla süpervizörlük hizmetini gerçekleştirmiştir. 2007 yılında değişen, binaların yangından korunması yönetmeliği ile ülkemizde yangından korunmaya yönelik sistemlerin uygulaması çok daha fazla önem kazanmıştır. Sektörün ihtiyacı olan teknolojik yangın ekipmanları ve süpervizörlük hizmetini en iyi şekilde yerine getirmeyi ilke edinen firmamız uluslararası standartlardaki yangın ekipmanlarının ithalatını yaparak kısa sürede pazarın önde gelen firmaları arasında yerini almıştır.

Misyonumuz

Genç bir kadro olmanın getirdiği dinamizm ile teknolojinin en son noktasını yakalayarak, edindiğimiz birikimlerimizi mevcut organizasyonumuzla en hızlı, en etkin ve en doğru şekilde partnerlerimize ulaştırabilme anlayışı içinde satış ve süpervizörlük hizmetlerimizi sürdürmekteyiz.

Vizyonumuz

Hedefimiz; modern yönetim ve hizmet anlayışıyla faaliyet gösterdiğimiz sektörde, dünyadaki gelişmeleri yakından takip eden firmamızın, yangın güvenliği alanında, ülke çapındaki organizasyonunu, dünya çapında bir boyuta taşıyarak, uluslararası bir firma haline getirmektir.